• Wycieczka do Palmiarni

• 12 maja dzieci z grup "Kangurki" i "Sówki" były na wycieczce w Palmiarni w Gliwicach. Przedszkolaki oglądały egzotyczne rośliny i zwierzęta i dowiedziały się wielu ciekawych faktów nt. roślin i zwierząt.

• Tychy czytają z małym misiem

• Zakończył się projekt "Tychy czytają z małym misiem". Grupy biorące udział w projekcie: Puchatki, Pszczółki i Kangurki dostały swoje misie, które swoją podróż rozpoczęły 14 lutego.

• Wręczenie certyfikatu

• 26 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowego certyfikatu "Przedszkole promujące zdrowie". Wyróżnienie to wręczyła p. Bożena Bucka - dyrektor Regionalnego Ośrodka Metodycznego "Metis" w Katowicach.

• Bajki i baśnie w życiu dziecka

• 21 kwietnia odbył się wielki finał. Dzieci z grupy „Maleństwa” zaprezentowały przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko, którego morałem było - „Nie oceniaj po wyglądzie”.

.

• Dzień wody

• 19 kwietnia odbył się w przedszkolu „Dzień wody”.

• Gość w przedszkolu

• 7 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z koszykarzem GKS-u Tychy.

• Spotkanie z ratownikami medycznymi

• 5 kwietnia grupę "Tygryski" odwiedziła przesympatyczna para ratowników medycznych, którzy zaprezentowali dzieciom podstawowy sprzęt ratowniczy, utrwalili numery alarmowe i informacje dotyczące pierwszej pomocy. Wielką atrakcją było bandażowanie ulubionych maskotek oraz przymierzanie ratowniczych kamizelek i sprawdzanie pulsu. Serdecznie dziękujemy gościom za wielkie serce, cierpliwość i czas.

• Bajki i baśnie w życiu dziecka

• 31 marca odbył się wielki finał. Dzieci z grupy "Pszczółki" przedstawily bajkę pt. "Jaś i Małgosia", której morał brzmiał: "POKONUJ TRUDNOŚCI".

• Wycieczka do szkoły

• 22 marca dzieci z najstarszych grup: "Króliczki", "Puchatki" i "Kangurki" zwiedzały szkołę.

• Powitanie wiosny

• 21 marca dzieci z naszego przedszkola pożegnały zimę i powitały kolejną porę roku - wiosnę. Uroczystość rozpoczęła się od obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez grupę "Tygryski". Następnie przedszkolaki z Marzanną i kwiatami, wyruszyły wielkim Korowodem śpiewając piosenki o wiośnie. Dzieci głośnym okrzykiem: „Marzanno, Marzanno ty zimowa panno. Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy!” próbowały przegonić zimę. Miejmy nadzieję, że naszym kochanym przedszkolakom udało się przepędzić zimową aurę!

• DRAMA FESTIVAL

• W poniedziałek 20 marca dzieci z gr. "Króliczki": Karolina, Ola, Wiktoria, Zuzia, Konrad i Olek reprezentowały nasze przedszkole w konkursiw z języka angielskiego II DRAMA FESTIVAL i zdobyły III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• W krainie Pastusiów

• 17 marca dzieci z grupy "Kangurki" przedstawiając krótką inscenizację przypomniały wszystkim przedszkolakom jak należy dbać o jamę ustną i zęby.

• Bajki i baśnie w życiu dziecka

• 24 lutego odbył się wielki finał. Dzieci z grupy „Hefalumpy” zaprezentowały przedstawienie pt. „Kopciuszek, którego morałem było - „NIE WYKORZYSTUJ INNYCH”.

• 9 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Więcej zdjęć w galerii!

• Tychy czytają z małym misiem

• Grupy „Kangurki”, „Puchatki” i  „Pszczółki” przystąpiły do projektu „Tychy czytają z małym misiem”, który zakłada wymianę pluszaków pomiędzy przedszkolami  i zapoznawanie ich z wybranymi utworami literatury dziecięcej. Efekty projektu w postaci „Dziennika podróży misia” będą udostępnione w holu naszego przedszkola po zakończeniu projektu.

• Bajki i baśnie w życiu dziecka

• 6 lutego odbył się wielki finał. Dzieci z grupy „Puchatki” zaprezentowały przedstawienie pt. „Królowa Śniegu, którego morałem było - „PIELĘGNUJ PRZYJAŹŃ​”.

• Impresje zimowe

• 12 stycznia dzieci z grupy "Króliczki" wystąpiły w Teatrze Małym podczas Zimowych Impresji. Gratulujemy małym artystom!!!

• Gość w przedszkolu

• 18 stycznia odbyło się spotkanie z tatą Kuby C. z grupy "Kangurki", który przybliżył dzieciom zasady gry w hokeja na trawie. Dzieci oglądały zdobyte medale przyniesione przez naszego gościa. Wzięły również udział w zawodach zorganizowanych na holu przedszkolnym. Dziękujemy za przybycie

.

• Przedszkolaki na stadionie zimowym

• 10 stycznia dzieci z grupy "Kangurki" spotkały się na stadionie zimowym z hokeistami tyskiego GKS-u. Przedszkolaki miała okazję poznać zarówno historię tyskiego hokeja jak i podziwiać trofea zdobyte przez tyskich zawodników. Wizyta w szatni to była okazja do poznania strojów i sprzętu hokejowego. Drużynie GKS Tychy przybyło kibiców!

• Teatrzyk

• 16 grudnia przedszkolaki obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt. „Clineczka". Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy tytułowej bohaterki. Ciekawe przygody oraz zwierzęta, które spotykała na swojej drodze mała Calineczka sprawiły, że na twarzy przedszkolaków często gościł uśmiech. Po zakończonym teatrzyku dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami.