• Wakacje !!!

• Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy udanych i słonecznych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu.

• Zielona noc

• 19.06.2015r. dzieci z grupy "Króliczki" i "Tygryski" wzięły udział w ZIELONEJ NOCY.

• "Kangurki" u stomatologa

• W piątek 19 czerwca dzieci z grupy "Kangurki" miały okazję zwiedzić gabinet stomatologiczny. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o zęby, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej i co grozi leniuszkom, którzy o tym zapominają. Zobaczyły również sprzęt, którym posługuje się w codziennej pracy dentysta.

• Szkoła Policji

• 16 czerwca  grupa "Króliczki" wyjechała na wycieczkę do Szkoły Policyjnej w Katowicach Piotrowicach, gdzie wzięła udział w DNIU OTWARTYM. Policjanci od razu zaopiekowali się przedszkolakami i zapewnili moc atrakcji.

• W Multikinie

• W czwartek 11 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się do Multikina w Tychach. Dzieci poznały wiele nowych słów związanych z kinem, jak: plakat, repertuar, seans itp. Obejrzały również ulubione bajki.

• Festyn Rodzinny

• 9 czerwca odbył się w naszym przedszkolu kolejny FESTYN RODZINNY. Na dzieci czekało wiele miłych niespodzianek, m.in.: zamki dmuchane, malowanie twarzy, pokazy sztuk walki, przejażdżki na konikach, a dla rodziców przedszkolaki przygotowały krótkie występy artystyczne. W bufecie czekały na dzieci soczki i zdrowe przekąski. Przygotowano również stoisko z ciastami upieczonymi przez rodziców, kawą i grilowaną kiełbasą.

Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie, mile spędzony czas i wspólną zabawę. Zapraszamy za rok!

• Z Karolinką po Polsce

• 3 czerwca odbyła się kolejna impreza przedszkolna z cyklu "Z Karolinką po Polsce". Tym razem śląska Karolinka zabrała nas nad  POLSKIE MORZE.

• Teatrzyk

• 02.06.2015r. przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt."Kłopoty królewny Klarysy".

• "Historia to dziwna i wcale nienowa,
            w pewnym małym mieście żyła sobie wdowa ..."
            - tak rozpoczęła się bajka pt. "Kopciuszek" wystawiona przez nauczycielki naszego przedszkola z okazji Dnia Dziecka. Bajka bardzo się podobała!

Po występie dzieci brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych w ogrodzie przedszkolnym.

• Wizyta u stomatologa

• "Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!". Nasze przedszkolaki doskonale o tym wiedzą. Dlatego też 29.05.2015r. grupa "Króliczki" wybrała się z wizytą do gabinetu stomatologicznego "Viscardi". Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o ząbki, by były zawsze piękne i zdrowe.

• Rekrutacja uzupełniająca

• W maju rusza rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "O nas - nasza oferta". Są jeszcze wolne miejsca! Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się w zakładce "Zapisy".

• XXIII Przegląd Prezentacji Artystycznych

• 21.05.2015r. dzieci z grupy Króliczki i Tygryski wystąpiły na scenie Teatru Małego w Tychach biorąc udział w XXIII Przeglądzie Prezentacji Artystycznych „PRZEDSZKOLAKI 2015”, gdzie zaprezentowały - „Kapciuszka".

• Flaga biało- czerwona

• Z radością informujemy, że Wojtek Mysłek zajął I miejsce,Lilia Bartnikowska - otrzymała wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Flaga biało- czerwona" organizowany przez przedszkole nr 21 w Tychach .

• XII Tydzień Bibliotek

• 13.05.205r. dzieci z grupy "Króliczki" wybrały się do pobliskiej biblioteki w ramach - „Wybieram bibliotekę” - XII Tydzień Bibliotek.

• Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym - V miejsce

• Łukasz F. oraz Łukasz Sz. z grupy "Króliczki"  zajęli  V miejsce w  X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym z Elementami Turystyki Rowerowej.

Gratulujemy !!!

• Słodkie też może być zdrowe

• W czwartek 30 kwietnia odbyła się w naszym przedszkolu kolejna impreza. Tym razem grupa "Hefalumpy" wraz z pp. Asią i Basią pokazały, które produkty są jednocześnie słodkie i zdrowe.

• Teatrzyk w przedszkolu

• "Alicja w krainie czarów" to bajka, którą nasze przedszkolaki oglądały we wtorek 28 kwietnia. Wszystkim bardzo się podobało.

• Z Karolinką po Polsce

• 24.04.2015r. odbyła się impreza przedszkolna. Śląska Karolinka zabrała dzieci w podróż po naszym kraju - tym razem odwiedziliśmy Warmię i Mazury.