• Spotkanie z policjantami

• W piątek 20 października odbyło się spotkanie przedszkolaków z  policjantami, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Dziękujemy Panom policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

• Gra w kolory

• 18 października dzieci ze starszych grup uczestniczyły w spektaklu pt. "Gra w kolory" w ramach kampanii ekologicznej Segreguj prowadzonej przez Urząd Miasta Tychy. Dzieci poznały i utwaliły zagadnienia związane z ekologią i segregacją odpadów.

• "Tygryski" w Mediatece

• W czwratek 5 października dzieci z gr. "Tygryski" były na wycieczce w Mediatece. Była to ich pierwsza wizyta. Z wielkim zainteresowaniem przedszkolaki oglądały książki znajdujące się na półkach.

• Wycieczka "Motylków" do WORD-u

• W środę 27 września dzieci z grupy „Motylki” wzięły udział w wycieczce do Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Tychach. Celem wycieczki było utrwalenie i wzbogacenie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.