Nawigacja

 • Piosenka patriotyczna

  W poniedziałek 25.10.2018r. odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Piosenki Patriotycznej, którym rozpoczęliśmy obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. W tym wydarzeniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Gratulujemy małym wykonawcom!

                                         Piosenka patriotyczna - Obrazek 1     Piosenka patriotyczna - Obrazek 2

 • Bezpiecznie do przedszkola

  W październiku wszystkie dzieci spotkały się z pracownikami Straży Miejskiej, podczas których przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa zarówno w domu jak i na ulicy. Na zakończenie spotkania przedszkolaki dostały niespodzianki - opaski odblaskowe.

  Bezpiecznie do przedszkola - Obrazek 1      Bezpiecznie do przedszkola - Obrazek 2

   

 • Teatrzyk w przedszkolu

  9 października gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z teatrzykiem "O tym jak sroka znalazła się w kłopotach". Podczas przedstawienia dzieci świetnie nawiązały kontakt z aktorami i na długo zapamiętają morał z przedstawionej bajki, że nie powinno się nikogo bezpodstawnie oskarżać.

                             Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 1                Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 2

 • Sprzątanie Świata

  21 września nasze przedszkolaki aktywnie wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. W nawiązaniu do tegorocznego hasła: Akcja - Segregacja porządkowanie terenu wokół przedszkola poprzedzone było zajęciami dotyczącymi segregowania odpadów i recyklingu.

 • Dzień Przedszkolaka

  W czwartek 20 września po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Nasi wychowankowie w kolorowym i rozśpiewanym pochodzie przemaszerowali ulicami naszego osiedla. Wierzymy, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka smiley

               Dzień Przedszkolaka - Obrazek 1

 • Ochrona danych

  Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, która jest umieszczona w zakładce Ochrona danych.

 • Szkoła Policji

  14 września dzieci z grup: „Króliczki”, „Kangurki”, „Pszczółki’, „Hefalumpy", i „Tygryski” wybrały się na wycieczkę do Szkoły Policyjnej w Katowicach, gdzie wzięły udział w Dniu Otwartym dla Przedszkolaków.

                                                                                                 Szkoła Policji - Obrazek 1                                                                                            

 • Teatrzyk w przedszkolu

  W piątek  8 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu artystów ze wspaniałym przedstawieniem  pt.„Bór i Gaik”.                                                                                                                                                                                 Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 1                                                         Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 2

 • Wyjazd do Teatru

  29 maja dzieci z grup: „Sówki”, „Tygryski”, „Hefalumpy”, „Króliczki” i „Puchatki” wybrały się do Teatru Małego w Tychach, gdzie obejrzały przedstawienie „Ach, ta Pippi”. Spektakl przygotowany dla dzieci był bardzo barwny, jak włosy samej Pippi, pouczający i niezwykle efektowny. Dzieci były zachwycone nowatorskimi rozwiązaniami i użyciem kolorowych projekcji multimedialnych. Czekamy na następny występ! 

                                                           Wyjazd do Teatru - Obrazek 1

   

   

 • Tydzień czystości

  Od 23 do 27 kwietnia w naszym przedszkolu odbywał się „Tydzień czystości”. W tym tygodniu dzieci dowiedziały się wielu ważnych informacji o tym jak możemy dbać o higienę i o swoje zdrowie. Wykonały też wiele trudnych zadań między innymi: dbały o prządek w sali, myły poprawnie swoje rączki i ząbki, wykonały pracę plastyczną. 27 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie, gdzie dzieci wzięły udział w konkursie wokalno-recytatorskim „Dbamy o higienę”.

           Tydzień czystości - Obrazek 1                      Tydzień czystości - Obrazek 2

  Przez cały tydzień dzieci były oceniane z wykonania poszczególnych zadań. Rywalizację wśród grup młodszych wygrała grupa "Motylki", natomiast wśród starszych najwięcej punktów zdobyła grupa "Hefalumpy". Gratulujemy!!!

  Tydzień czystości - Obrazek 3

 • Przedszkolaki w Planetarium

  18 kwietnia dzieci z grup: "Hefalumpy", "Króliczki", "Puchatki" i "Sówki" były w Planetarium w Chorzowie na seansie "Przy ulicy astronomów".

                                          Przedszkolaki w Planetarium - Obrazek 1           Przedszkolaki w Planetarium - Obrazek 2

 • "Motylki" w Mediatece

  "Zaczarowany świat książek" - pod tym hasłem odbyło się w czwartek 5 kwietnia spotkanie w Mediatece. Uczestniczyły w nim dzieci z grupy "Motylki". Przedszkolaki poznały wiele ważnych informacji nt. Mediateki i brały udział w ciekawych zajęciach.

           "Motylki" w Mediatece - Obrazek 1                              "Motylki" w Mediatece - Obrazek 2

 • Spotkanie z pielęgniarką

  5 kwietnia dzieci z naszego przedszkola odwiedziła pani pielęgniarka. Celem spotkania było uświadomienie przedszkolakom konieczności dbania o własne zdrowie. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak wykonać opatrunek, jak należy zdrowo się odżywiać, gdzie mieszkają witaminki oraz wiele innych ważnych informacji.

                                                         Spotkanie z pielęgniarką - Obrazek 1           Spotkanie z pielęgniarką - Obrazek 2

 • Kiermasz Wielkanocny

  Kiermasz Wielkanocny jest już tradycją naszego przedszkola. Tegoroczny odbył się 21 marca. Kolorowe ozdoby świąteczne cieszyły się dużym powodzeniem wśród rodziców i dzieci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, pomoc i udział w kiermaszu.                                                                        

  Kiermasz Wielkanocny - Obrazek 1                              Kiermasz Wielkanocny - Obrazek 2

 • Powitanie wiosny

  W środę 21 marca wszystkie przedszkolaki uroczyście powitały nową porę roku - wiosnę. Dzieci z grupy "Motylki" przedstawiły dzieciom inscenizację pt. "Wiosenne przebudzenie", a następnie zaprosiły kolegów do wspólnej zabawy przy wiosennych piosenkach.

  Powitanie wiosny - Obrazek 1                    Powitanie wiosny - Obrazek 2                                            Powitanie wiosny - Obrazek 3

 • Przedszkolaki w pizzerii

  20 marca dzieci z grupy "Króliczki" były w pizzerii Da Grasso.

            Przedszkolaki w pizzerii - Obrazek 1

   

 • Mediateka

  12 marca dzieci z grupy „Sówki” były w Mediatece.

                      Mediateka - Obrazek 1               Mediateka - Obrazek 2

 • Wycieczka

  5 marca dzieci z grupy „Puchatki” wybrała się na wycieczkę do fabryki „Danone” w Bieruniu. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach pokazowych, samodzielnie tworzyły swoje ulubione smaki serków, które później z ogromnym apetytem degustowały. Następnym etapem wycieczki było obserwowanie pracy na halach produkcyjnych. Największą niespodzianką okazało się jednak spotkanie z telewizyjnym Małym Głodem.

                                                                                                       Wycieczka - Obrazek 1

 • "Pszczółki" w Czułowie

  26 lutego dzieci z grupy "Pszczółki" wystąpiły z programem artystycznym w Domu Seniora "Stały Ląd" w Czułowie. Występy dzieci sprawiły ogromną radość mieszkańcom Domu Seniora. Zarówno na twarzach dzieci, jak i seniorów zagościły uśmiechy. Za wspaniały występ przedszkolaki otrzymały słodkości oraz zaproszenie na następne spotkanie.

           "Pszczółki" w Czułowie - Obrazek 1        "Pszczółki" w Czułowie - Obrazek 2

 • Przedszkolami w Multikinie

  28 lutego dzieci z grupy „Puchatki” i „Króliczki” wybrały się do Multikina, gdzie obejrzały film animacyjny pt. „Jaskiniowiec”. Seans filmowy dostarczył dzieciom dużo humoru sytuacyjnego i słownego... Przedszkolaki były bardzo zadowolone!

          Przedszkolami w Multikinie - Obrazek 1         Przedszkolami w Multikinie - Obrazek 2

   

strona: