Nawigacja

 • Wystawa prac plastycznych

  W Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Tychach otworzono wystawę twórczości plastycznej naszych przedszkolaków. Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia wystawy.

                                                Wystawa prac plastycznych - Obrazek 1

  Więcej zdjęć znajduje się na stronie https://www.facebook.com/mdk1tychy/photos/pcb.2178268195816914/2178267959150271/?type=3&theater

 • Wystawa w MDK nr 1

  Serdecznie zapraszamy Rodziców na otwarcie wystawy ŚWIAT NAJMŁODSZYCH prac młodych artystów wykonanych po kierunkiem p. Agnieszki Toczyłowskiej 8 maja 2019r. o godz. 17.30 w Galerii "Artyści Młodym" Młodzieżowego Domu Kultury nr 1. Wystawa potrwa do 11 maja 2019r.

   

 • Zapisy na 2 maja

  Szanowni Rodzice

  W związku z koniecznością zakupu odpowiedniej ilości żywności prosimy o zgłoszenie dzieci, które będą obecne w przedszkolu 2 maja 2019r. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie lub u Pań dyżurujących w szatni najpóźniej do 30 kwietnia do godz. 11.00

   

 • Ogłoszenie

  W ZWIĄZKU Z ZAWIESZENIEM STRAJKU INFORMUJEMY RODZICÓW, ŻE OD
  29 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK) PRZEDSZKOLE PRACUJE W NORMALNYCH GODZINACH (6.00 - 17.00).

 • Oferta Niepublicznego Przedszkola SportArt

  Niepubliczne Przedszkole SportArt udostępni bezpłatnie 25 miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w dniach 15.04.2019 r. do 26.04.2019 r. w godzinach 8.00 - 13.00. Więcej informacji https://www.oswiata.tychy.pl/news/2028/2038/Oferta-Niepublicznego-Przedszkola-SportArt-na-czas-strajku-nauczycieli-w-dniach-15.04-26.04.2019-r.-.html

 • Informacje na temat strajku

  Szanowni Rodzice!

  Zmiana sposobu zgłaszania dzieci!

  W związku z prośbą Rodziców o zmianę formy zgłaszania dzieci do przedszkola, wynikającą z konieczności wcześniejszego informowania pracodawców o nieobecności w pracy, informujemy, że od poniedziałku przyjmujemy zgłoszenia z jednodniowym wyprzedzeniem. Zapisy dzieci na zajęcia opiekuńcze (realizowane w godz.7:00-15:00) przyjmowane będą telefonicznie od godziny 7:00 (w poniedziałek na zajęcia wtorkowe, we wtorek na zajęcia środowe…itd.) do wyczerpania limitu miejsc (25 dzieci). Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Zapisu dziecka należy dokonywać codziennie. Placówka nie może zapewnić większej ilości miejsc ze względu na to, że większość  nauczycieli podjęło strajk. Opiekę sprawuje dyrektor przedszkola. Nie będą realizowane zajęcia edukacyjne, a jedynie opiekuńcze. Liczba dzieci jest ograniczona ze względu na brak wystarczającej ilości kadry pedagogicznej i podyktowana względami bezpieczeństwa.

  Z poważaniem

  Izabela Dziuba – dyrektor Przedszkola nr 17

 • Wiosna!

  W czwartek 21 marca uroczyście powitaliśmy wiosnę. Najpierw wszystkie dzieci zobaczyły przedsztawienie w wykonaniu dzieci z grupy "Maleństwa", a następnie przedszkolaki spotkały się w ogrodzie, gdzie piosenką i zabawą witały wiosnę.

                                        Wiosna! - Obrazek 1       Wiosna! - Obrazek 2

 • Teatrzyk w przedszkolu

  W poniedziałek 18 marca do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk z przedstawieniem pt. "Przyjaźń to skarb". Przedszkolaki wspólnie towarzyszyły zwierzątkom w ich przygodach i odkryły ważną prawdę: przyjaźń jest skarbem i o przyjaciela trzeba dbać.

    Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 1   Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 2   Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 3

 • Dzień Kobiet

  W ponedziałek 11 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Mamy i córki wspaniałe bawiły się podczas wykonywania maseczek, ozdabiania paznokci i robienia fryzur. Dziękujemy wszystkim za udział oraz naszym gościom: p. Joannie, Katarzynie, Dominice, Anicie, Monice za uświetnienie tego popołudnia.

  Dzień Kobiet - Obrazek 1

 • Bal Karnawałowy

  We wtorek 15 stycznia odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna muzyka zachęcała je do tańców.

                                           Bal Karnawałowy - Obrazek 1

 • Wigilia w przedszkolu

  W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą wigilię. Tegoroczna odbyła się w czwartek 20 grudnia, którą poprzedził występ dzieci z grupy "Sówki". Przedszkolaki piosenką i wierszem przedstawiły historię narodzin Jezusa.

  Wigilia w przedszkolu - Obrazek 1     Wigilia w przedszkolu - Obrazek 2        Wigilia w przedszkolu - Obrazek 3

 • Kiermasz Świąteczny

  Kolejny Kiermasz Świąteczny za nami. Zgodnie z tradycją Rodzice nie tylko mogli kupić kartki, ozdoby świąteczne i ciasta przygotowane przez personel przedszkola i rodziców, ale również uczestniczyli w zajęciach w salach. Zadaniem rodziców i dzieci było wspólne wykonywanie ozdób bożonarodzeniowych. Pomysłowość rodziców i dzieci nie miała granic.

                    Kiermasz Świąteczny - Obrazek 1                     Kiermasz Świąteczny - Obrazek 2

 • Teatrzyk w przedszkolu

  W środę 12 grudnia dzieci zobaczyły teatrzyk "Zimowe opowieści" w wykonaniu aktorów.

  Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 1              
                                 Teatrzyk w przedszkolu - Obrazek 2

 • Spotkanie z Mikołajem

  Wizyta Św. Mikołaja to jedno z najważniejszych wydarzeń. W tym roku długo oczekiwany gość odwiedził nas 5 grudnia. Mikołaj wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzy przedszkolaków. Czekamy za rok!

  Spotkanie z Mikołajem - Obrazek 1        Spotkanie z Mikołajem - Obrazek 2

 • Odwiedziny Górnika

  4 grudnia gościliśmy w przedszkolu Górnika. Nasz gość opowiadał dzieciom o swojej niebezpiecznej pracy, umunurowaniu, kolorach pióropuszy itd. Wszystkie przedszkolaki zostały ibdarowane przez Górnika węgielkiem.

                                              Odwiedziny Górnika - Obrazek 1                        Odwiedziny Górnika - Obrazek 2

 • Andrzejki

  Miniony piątek (30 listopada) był dniem radosnych zabaw i wróżb. Ten magiczny dzień był okazją do poznania tradycji andrzejkowych, do radości i integracji grupy.

                 Andrzejki - Obrazek 1

 • Dzień Misia

  W poniedziałek 26 listopada wszystkie dzieci brały udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia, który towarzyszył nam przez cały dzień.

       Dzień Misia - Obrazek 1

 • Konkurs plastyczny

  Alicja S. Z grupy "Pszczółki" zdobyła I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "SETKA - 100 lecie odzyskania niepodległości oczami przedszkolaka", a Jagoda Ż., również z grupy "Pszczółki" zdobyła wyróżnienie w międzyprzedzskolnym konkursie plastycznym "Moja Ojczyzna". GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

                   Konkurs plastyczny - Obrazek 1     Konkurs plastyczny - Obrazek 2

 • Święto Niepodległości

  9 listopada wszyscy uroczyście obchodzilismy setną rocznicę Odzyskania Niepodległosci przez Polskę. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki przeszły korowodem ulicami naszego osiedla, a następnie, punktualnie o 11:11, przyjmując właściwą postawę, odśpiewały hymn Polski.

  Święto Niepodległości - Obrazek 1     Święto Niepodległości - Obrazek 2

 • "Puchatki" w Kolejkowie

  8 listopada dzieci z grupy "Puchatki" wybrały się na wycieczkę do "Kolejkowa". W miniaturowym świecie dzieci podziwiały życie w różnych zakątkach świata, zarówno w dzień jak i w nocy, zobaczyły poruszające się pociągi, samochody i statek, widziały miniatury autentycznych budowli. Wspomnienia z wycieczki na pewno pozostaną na długo!

                           "Puchatki" w Kolejkowie - Obrazek 1              "Puchatki" w Kolejkowie - Obrazek 2

strona: