• Teatrzyk w przedszkolu

• W poniedziałek 29 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt. "Maniery biedronki Lucynki"Spektakl miał na celu wpajanie dzieciom zasad dobrego wychowania, uczył używania form grzecznościowych.

• Wystawa prac plastycznych

• W ramach współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury Nr 1 w Tychach w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Agnieszkę Toczyłowską. Wystawa "Oczami dziecka" przedstawia najlepsze prace dzieci z grupy Tygryski, wykonane podczas tych cotygodniowych zajęć. Gratulujemy wspaniałych pomysłów, umiejętności i zdolności!
            Wystawę można oglądać w zakładce Album fotograficzny

• "Kangurki" w Multikinie

• 12.05.2023r. dzieci z grupy "Kangurki" odwiedziły Multikino w Tychach gdzie dowiedziały się jak kino działa oraz w jaki sposób można zamówić i kupić bilety. Wizyta w kinie zakończyła się fantastycznym seansem filmowym:)

• Wycieczka "Króliczków" do WORD-a