• Dzień Przedszkolaka

• 20 września wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły bardzo uroczyście Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka na Sportowo. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach integracyjnych, muzyczno-ruchowych oraz konkurencjach sportowych. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

• Sprzątanie Świata

• W poniedziałek 18 września wszystkie przedszkolaki wzięły udział w akcji Sprzątania Świata pod hasłem "Sprzątanie Świata łączy ludzi". Dzieci zobaczyły krótką insceniazję, podczas której dowiedziały się dlaczego i w jaki sposób mozemy dbać o środowisko. W tym dniu przedszkolaki zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki porządkowały przydzielony im teren, wykonywały tematyczne plakaty itp.

• Dzień Kropki

• W piątek 15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego święta jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, poznawaniu mocnych stron i wyrabianiu wiary we własne możliwości.Dzieci poznały historię dziewczynki, której życie zmieniło się dzięki małej kropce, tworzyły prace plastyczne, kodowały z kropką itd. Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.

• Głosowanie na Budżet Obywatelski

• Od 8 do 20 września zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu elektronicznym na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na stronie razemtychy.pl
            Zagłosować można tylko raz, oddając 4 głosy:
             2 na zadanie dotyczące całego miasta;
            - 2 na zadania dotyczące określonego okręgu konsultacyjnego.
            Więcej informacji na: razemtychy.pl