• Teatr w przedszkolu

• W środę 27 stycznia dzieci z grup: "Kangurki", "Pszczółki" i "Puchatki" oglądały przedstawienie teatru lalek BONAWENTURA z MDK1 pt. "Grufołaczek na tropie", a następnie same próbowały sił jako aktorzy. Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy ponownie :)

• Pasowanie na Przedszkolaka

• W środę 27 stycznia dzieci z grupy "Sówki" oficjalnie dołączyły do grona Przedszkolaków. Gratulujemy, życzymy samych sukcesów i wspaniałych chwil spędzonych w naszym Przedszkolu :)

• Dzień Babci i Dziadka

• W styczniu są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. W tym roku nasze przedszkolaki przygotowały laurki, prezenty, poznały piosenki i wiersze, które przedstawią dziadkom w domu.

• Bal karnawałowy

• We wtorek i środę (19 i 20.01.2021r.) w naszym przedszkolu odbyły się długo wyczekiwane bale karnawałowe. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi Paniami w zabawach i pląsach. Było kolorowo, wesoło - uśmiech nie znikał mimo chwilowego zmęczenia.
            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów :)
            Kolejny bal karnawałowy już za rok!