• Światowy Dzień Drzewa

• W piątek 9 października obchodziliśmy „Dzień Drzewa”. Tego dnia przedszkolaki utrwaliły wiadomości dotyczące drzew, dowiedziały się, jaką rolę pełnią drzewa w życiu człowieka.

• "Kangurki" w MDK

• W środę 30 września dzieci z grupy "Kangurki" były na wycieczce w MDK 1 w Tychach. Pod kierunkiem p. Agnieszki Toczyłowskiej dzieci tworzyły piękne prace poznając nową technikę. Dziękujemy za ciekawe zajęcia i mile spędzony czas :)

• Jesień

• W środę 23 września przedszkolaki powitały Panią Jesień. Wszystkie dzieci tego dnia były ubrane na pomarańczowo. Przedszkolaki bawiły się w rytmach jesiennej muzyki, oglądały i segregowały dary jesieni oraz wykonały prace plastyczne.

• Dzień Przedszkolaka

• W poniedziałek 21 września po raz kolejny w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka”. Wszystkim Przedszkolakom życzymy radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, a Rodzicom gratulujemy cudownych pociech.

• Dzień Kropki

• We wtorek 15 września w naszym przedszkolu po raz pierwszy odbył się „Dzień Kropki”. Dzień ten miał na celu pobudzić dzieci do kreatywności, pomysłowości i zachęcać do tworzenia.