• Pasowanie na Przedszkolaka

• 15 listopada dzieci z grupy „Motylki” oficjalnie dołączyły do grona Przedszkolaków. Gratulujemy, życzymy samych sukcesów i wspaniałych chwil spędzonych w naszym Przedszkolu.

• Dzień Niepodległości

• 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Dzieci z grupy „Króliczki” przygotowały występ artystyczny o tematyce patriotycznej. Przedszkolaki ze starszych grup wzięły udział w akcji „Przedszkole do hymnu” i o 11.11 uroczyście odśpiewały hymn.

• Dzień Postaci z Bajek

• 8 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W  tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Dzieci prezentowały bajkowe przebrania, rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki na podstawie charakterystycznych rekwizytów. Całość dopełniły taniec i zabawy ruchowe na holu przedszkolnym w rytm muzyki bajowej. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości. Było bajkowo i kolorowo.

• Chronimy się przed grypą

• Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach prowadzi krótką kampanię przypominającą podstawowe zasady higieny osobistej w kontekście ochrony zachorowań na grypę.

• Policjant w przedszkolu

• W piątek 14 października odwiedzili nas policjanci, którzy m.in. przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomnieli numery alarmowe. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały wiele pytań. Dużą atrakcją był radiowóz policyjny. Dziękujemy i zapraszamy za rok!