• Dzień Chłopaka

• 30 września w przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki, m.in. kolorowe laurki, krawaty, wręczyły upominki, dyplomy oraz złożyły życzenia. Nie zabrakło też poczęstunku dla wszystkich dzieci. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

• Wycieczka do zagrody alpak

• We wtorek 27 września dzieci z gr. "Króliczki" udały się na wycieczkę do zagrody alpak. Przedszkolaki poznały  wiele ciekawych informacji nt. yuch zwierząt, m.in. skąd alpaki przybyły, co jedzą, jak należy o nie dbać. Dzieci z dużym zaangażowaniem karmiły alpaki, a następnie wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem alpaczej wełny. Bardzo dziękujemy p. Sonikowi, który sponsorował nam przejazd autokarem :)

• Dzień Przedszkolaka

• 20 września  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod  hasłem „Jesienny pokaz mody”. Na przedszkolaków tego dnia czekało mnóstwo atrakcji m.in. pokaz mody, zabawy przy muzyce, oglądanie bajek w przedszkolnym kinie, pamiątkowe zdjęcia i wiele innych atrakcji.

• Akcja Sprzątania Świata

• 16 września tradycyjnie jak co roku uczestniczyliśmy w akcji „ Sprzątania Świata”, tym razem pod hasłem „Wszystkie śmieci nasze są”.

• Dzień Kropki

• 15 września przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu ubrania oraz sale zdobiły duże i małe kropki. Nasze przedszkolaki tworzyły prace, których mottem przewodnim był mały znak interpunkcyjny - kropka. Podczas pracy wykazały się kreatywnością i nie lada pomysłowością.