• Życzenia wakacyjne

• Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych wakacji, dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku!

• Odwiedziny Policjantów

• W czwartek 23 czerwca dzieci z najstarszych grup miały spotkanie z Policjantami, podczas którego nasi Goście opowiedzieli jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Dziękujemy :)

• Spartakiada Sportowa Przedszkolaków

• 10 czerwca dzieci z grupy „Pszczółki” wzięły udział w Spartakiadzie Sportowej „Mali sportowcy” 2022. Dzieci bardzo dzielnie pokonywały wszystkie konkurencje sportowe i godnie reprezentowały nasze przedszkole. Był to dzień pełen przygód i niezapomnianych przeżyć. Nasi mali sportowcy wrócili szczęśliwi z medalami i nagrodami do przedszkola. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. Serdecznie dziękujemy Panu Adrianowi Sonik – rodzicowi z grupy „Króliczki” – za zasponsorowanie przejazdu dzieci.

• Iluzjonista w przedszkolu

• 2 czerwca nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżyć coś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła dzieciom wiele satysfakcji, humoru i radości. Atmosfera była fantastyczna, wszyscy się świetnie bawili. Było cudownie i tajemniczo!

• Dzień Dziecka na długo zapadnie nam w pamięci - tego dnia wszystkie przedszkolaki, przebrane za piratów, syrenki itp. uczestniczyły w morskiej przygodzie i wykonywały zadania przygotowane przez kapitana Pstryka. Nasi dzielni piraci wykonali wszystkie powierzone im zadania i odnaleźli skarb!