• Wycieczka do Straży Pożarnej

• We wtorek 24 maja dzieci z gr. "Tygryski" odwiedziły siedzibę tyskiej Straży Pożarnej. Bardzo dziękujemy strażakom za serdeczne przyjęcie, mnóstwo ciekawostek i opowieści o ich pracy, możliwość użycia węża gaśniczego przez każdego z nas oraz upominki - książeczki.

• Teatrzyk w przedszkolu

• W czwartek 12 maja do naszego przedszkola zawitali aktorzy z przedstawieniem pt. "Wiosenne porządki". Dzieci miały możliwość poznać wiosenne zwyczaje panujące wśród zwierząt.

• Przedszkolaki w Mediatece

• 10 maja dzieci z grupy "Tygryski" spotkały się z autorką książki dla dzieci pt. "Pszczele wesele" panią Aliną Przydatek. Zachęcamy do lektury nowości 🙂.

• Konkurs ekologiczny

• W czwartek 28 kwietnia dzieci z najstarszych grup ("Króliczki", "Pszczółki" i "Tygryski") wzięły udział w konkursie ekologicznym. Przedstawiciele grup mieli okazję wykorzystać swoje wiadomości nt. przyrody: rozwiązywali zagadki, wyjaśniali hasło z krzyżówki - ekologia, segregowali śmieci, udzielali odpowiedzi na pytania. Miłym przerywnikiem były występy - piosenki przyrodnicze i wspólne zabawy. Nasze przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą, każda grupa została nagrodzona dyplomem i upominkiem dla grupy. Gratulujemy!

• Konkurs plastyczny

• Karol z gr. "Tygryski" zdobył II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Wiosenna łąka". Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów!

• Konkurs piosenki

• W środę 20 kwietnia dzieci z grup: "Maleństwa", "Sówki", "Motylki" i "Kangurki" wzięły udział w konkursie piosenki ekologicznej. Jury miało nie lada problem z wyłnieniem zwycięzcy, dlatego wszystkie dzieci zdobyły I miejsce. Gratulujemy!