• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• W poniedziałek 20 września wszystkie przedszkolaki obchodziły swoje święto. Było wesoło i kolorowo. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci - przedszkolaki uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach, oglądały i słuchały życzeń przesłanych przez starszych kolegów ze świetlicy SP7. Mamy nadzieję, że dzisiejsze święto na długo zapadnie w waszej pamięci, a z okazji waszego święta życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach :)

• "Kolorowo dziś w przedszkolu
            tańczą kropki tu na holu,
            dzieciaczki je podziwiają
            i całuski przesyłają"

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest rozbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie do samodzielnego działania. Tego dnia nasze ubrania były ozdobione kolorowymi kropkami, a w szatni pojawiło sie wiele życzeń od rodziców i dzieci.

• Dwujęzyczne Dzieci

• Od października dzieci z grup "Maleństwa" i "Sówki" biorą udział w Międzynarodowym Programie Powszechnej Dwujęzyczności "Dwujęzyczne Dzieci". Ma on na celu wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego równolegle do języka polskiego. Więcej informacji znajduje się w zakładce "Dwujęzyczne Dzieci"