• Pożegnanie Przedszkola

• W czerwcu odbyły się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenia przedszkola i pożagnania 6 latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, a pani dyrektor Izabela Dziuba wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i książki oraz podziękowała Rodzicom, którzy nas wspierali i służyli pomocą.
            Absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń :)

• Dzień Sportu

• W czwartek 17 czerwca wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w strojach sportowych. Impreza miała formę stacyjną, w różnych częściach ogrodu czekały na dzieci inne wyzwania sportowe. Kazde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie :)

• Teatrzyk w przedszkolu

• W środę 16 czerwca dzieci z grup: "Kangurki", "Pszczółki" i "Puchatki" oglądały przedstawienie teatru lalek BONAWENTURA z MDK1 pt. "Czerwony Kapturek", a następnie same próbowały sił jako aktorzy. Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy ponownie :)

• Iluzjonista w przedszkolu

• Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to wielka atrakcja. W piątkek 11 czerwca nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista.

• 1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym roku, jak zwykle, było wiele zabaw i konkursów, puszczanie baniek mydlanych i skręcanie balonów którym towarzyszyła radość i śmiech.