• Przedszkole nr 17

Poniedziałek 23.10.2017

Witamy na stronie Przedszkola nr 17

Wiadomości

• Nasze przedszkole przystąpiło do Akcji Promocyjnej "Edukujemy na 7" organizowanej przez "GKS Tychy". Nagrody są bardzo atrakcyjne, m.in.: udział w treningu z drużyną, koszulki z autografami. Więcej informacji znajduje się w załączniku oraz w regulaminie na stronie klubu. Zapraszamy.

Edukujemy_na_7.pdf

• 17 października grupy „Króliczki” i „Puchatki” w ramach zdrowego odżywiania, spotkały się na wspólnym robieniu musów i soków owocowych.

• 16 października przedszkolaki obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt. „Gucio zaczarowany".

• 12 października  dzieci z grupy „Kangurki” i „Sówki” wybrały się na wycieczkę do Centrum Regionalnego w Żorach. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach pt. Zapasy na zimę – kiszenie kapusty.

• 5 października w grupie "Sówki" odbyło się spotkanie z ratownikami medycznymi - Agnieszką Smolińską oraz Michałem Jestrabek. Ratownicy przeprowadzili warsztaty dla dzieci z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

• 13 września grupa "Króliczki" była w Mediatece. Po rozmowie z panią bibliotekarką  dzieci wybrały do wypożyczenia bajki, słuchały płyty analogowej w dziale muzycznym, zobaczyły księgozbiór dla dorosłych oraz dział czytelniczy z komputerami. Każde z  dzieci wykonywało dla siebie zakładkę do książek. Spotkanie to zapoczątkowało cykl zaplanowanych wizyt w Mediatece w związku z realizacją programu kółka bibliotecznego.