• Korowód wiosenny

"Maszeruje wiosna, w ręku trzyma kwiat,
            gdy go w górę wznosi zielenieje świat"

z piosenką na ustach przedszkolaki witały wiosnę w wesołym korowodzie. Kolorowy pochód powiewając barwnymi kwiatami przeszedł ulicami osiedla. Wszyscy przechodnie uśmiechem reagowali na widok tak barwnej i roześmianej gromady dzieci.

• Powitanie wiosny

W czwartek 21 marca witaliśmy wiosnę. Uroczystość rozpoczęliśmy przedstawieniem w wykonaniu dzieci z grupy "Tygryski". Spektakl bardzo spodobał się dziecięcej publiczności i został nagrodzony dużymi brawami.

• Warsztaty świąteczne

We wtorek 19 marca w naszym przedszkolu zorganizowano warsztaty świąteczne z udziałem dzieci i rodziców. Wszyscy zebrani z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonywali ozdoby świąteczne. Każdy zając, stroik czy też pisanki były wyjątkowei niepowtarzalne. Wspólne wykonywanie ozdób przyniosło przedszkolakom wiele radości.Serdecznie Dziękujemy wszystkim RODZICOM za przybycie.

• Lubimy

• Ważne informacje

•  PRZERWA WAKACYJNA

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Tychy nasze przedszkole będzie miało przerwę wakacyjną od 01.08 do 31.08.2024r.

ZARZĄDZENIE NR 0050/7/24

*******

KOMUNIKAT MIEJSKIEGO CENTRUM OŚWIATY

„Szanowni Państwo,

informuję, że zgodnie z uchwałą nr LII/976/23 z dnia 31.08.2023 r. Rady Miasta Tychy w sprawie zamiaru przekształcenia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tychach wraz z uchwałą zmieniającą nr LIII/1001/23 z dnia 28.09.2023 r. z dniem 1 kwietnia 2024 r. planowane jest przeniesienie siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tychach z ul. Andersa nr 16 na ul. Edukacji nr 102 w Tychach."

Uchwala_LII_976_23-1.pdf

Uchwala_LIII_1001_23-1.pdf

*******

POMOC UCHODŹCOM